Wersje językowe

DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATU OD KWOTY 300 PLN

  • revactiv@gmail.com
Pole dance jako forma aktywności dla dzieci 0
24.jpg

Czy dzieci też mogą trenować pole dance?

Oczywiście, że tak!

Jest to nic innego jak dyscyplina sportowa, która łączy w sobie taniec i akrobatykę przy użyciu rury. Kto z nas będąc dzieckiem nie bawił się na trzepaku niech pierwszy rzuci kamieniem :) Do tego właśnie można porównać pole dance - do zabawy na trzepaku. 

Jest on jednak wzbogacony o profesjonalizm i zapewnione bezpieczeństwo czuwających instruktorek i instruktorów.

Pole dance od 2017 roku jest zakwalifikowany jako oficjalna dyscyplina sportowa. Sport ten jak każdy inny wymaga ogromnego pokładu pracy, zwinności, siły i zaangażowania.

Jeżeli mowa o stereotypach na temat tańca na rurze były, są i najprawdopodobniej jeszcze chwilę będą się utrzymywać w społeczeństwie. Dlatego nie należy przejmować się utrwalonymi schematami, a pokazywać, że jest to najzwyczajniej zwykły sport. Jeżeli twoje dziecko chce się pogimnastykować to nie ma na co czekać.

Co założyć na zajęcia pole dance?

W REV ACTIV stworzyłyśmy kolekcję dedykowaną specjalnie dla dzieci, którą znajdziesz pod kategorią „Stroje dziecięce” w naszym sklepie internetowym. 

W kolekcji znajduje się top sportowy BASIC PINK, spodenki ze spódniczką FUN w kolorze fioletowym i baby blue oraz spodenki ze spódniczką z siateczki w kolorze różowym. 

Spodenki są dłuższe niż te dla dorosłych, więc Twoja pociecha na pewno będzie czuła się komfortowo i wygodnie.

Dodatkowo wszystkie ubrania z kolekcji dziecięcej są zaprojektowane w taki sposób, aby były wielofunkcyjne – mogą być noszone na co dzień oraz na innych zajęciach sportowych.

Do zobaczenia na sali :) 

Komentarze do wpisu (0)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl