Wersje językowe

DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATU OD KWOTY 300 PLN

  • revactiv@gmail.com
Czy muszę mieć silne ręce, żeby trenować pole dance? 0
10.jpg

Czy muszę mieć silne ręce, żeby trenować pole dance?

Czyli popularne mity na temat pole dance

Masz wrażenie, że więcej jest nieprawdziwych informacji na temat pole dance, niż tych prawdziwych? Zebrałyśmy najczęściej powtarzane mity i stereotypy w celu ich wyjaśnienia i przede wszystkim – obalenia.

Musisz być rozciągnięta 

Tak jak w każdej dyscyplinie sportu stretching, jest ważnym elementem każdego treningu. Rozciąganie poprawia elastyczność mięśni i je wzmacnia. Ale nie musisz się przejmować tym, że nie potrafisz zrobić szpagatu na pierwszych zajęciach! Po to są treningi, abyś z każdą lekcją doskonaliła swoje umiejętności i poprawiała swoja kondycję.

Długie spodnie z rozcięciami do exotic pole i tańca

Silne ręce a trening pole dance

Ręce tak jak pozostałe mięśnie formują i wzmacniają się z czasem, ale nikt nie rodzi się z „silnymi rękami”. Podobnie jak w przypadku rozciągania jest to proces, który trwa. Dlatego nie przejmuj się, jeżeli jesteś drobnej budowy ciała i Twoje ręce są szczupłe. Na wszystko przyjdzie czas.

Nie musisz mieć idealnej figury

Idziesz na pierwszy trening i czujesz presję względem Twojej figury? Niepotrzebnie!

Nikt nie przychodzi na trening, żeby oceniać Twoje ciało i to jak wyglądasz. Idąc w duchu body positive przypominamy, że nie ma czegoś takiego jak „idealne ciało”, czy „idealna figura”. Wszystkie ciała są piękne, niezależnie od rozmiaru ☺

Pole dance mylony ze striptizem

„Taniec na rurze? To ten dla striptizerek?”

Pole dance jest bardzo często mylony ze striptizem i klubami nocnymi. Wszystko to za sprawą filmów, teledysków i pop kultury. Na szczęście ludzie są co raz bardziej świadomi, że pole dance jest po prostu dyscypliną sportową związaną z tańcem i akrobatyką.

 

A czy ty spotkałaś się, z którymś z wymienionych wyżej mitów?

 

Komentarze do wpisu (0)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl