Wersje językowe

DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATU OD KWOTY 250 PLN

  • revactiv@gmail.com
Obalamy najbardziej popularne mity na temat pole dance 0
10.jpg

Popularne mity na temat pole dance

Masz wrażenie, że więcej jest nieprawdziwych informacji na temat pole dance, niż tych prawdziwych? Zebrałyśmy najczęściej powtarzane mity i stereotypy w celu ich wyjaśnienia i przede wszystkim – obalenia.

Musisz być rozciągnięta 

Tak jak w każdej dyscyplinie sportu stretching, jest ważnym elementem każdego treningu. Rozciąganie poprawia elastyczność mięśni i je wzmacnia. Ale nie musisz się przejmować tym, że nie potrafisz zrobić szpagatu na pierwszych zajęciach! Po to są treningi, abyś z każdą lekcją doskonaliła swoje umiejętności i poprawiała swoja kondycję.

Długie spodnie z rozcięciami do exotic pole i tańca

Silne ręce

Ręce tak jak pozostałe mięśnie formują i wzmacniają się z czasem, ale nikt nie rodzi się z „silnymi rękami”. Podobnie jak w przypadku rozciągania jest to proces, który trwa. Dlatego nie przejmuj się, jeżeli jesteś drobnej budowy ciała i Twoje ręce są szczupłe. Na wszystko przyjdzie czas.

Nie musisz mieć idealnej figury

Idziesz na pierwszy trening i czujesz presję względem Twojej figury? Niepotrzebnie!

Nikt nie przychodzi na trening, żeby oceniać Twoje ciało i to jak wyglądasz. Idąc w duchu body positive przypominamy, że nie ma czegoś takiego jak „idealne ciało”, czy „idealna figura”. Wszystkie ciała są piękne, niezależnie od rozmiaru ☺

Pole dance mylony ze striptizem

„Taniec na rurze? To ten dla striptizerek?”

Pole dance jest bardzo często mylony ze striptizem i klubami nocnymi. Wszystko to za sprawą filmów, teledysków i pop kultury. Na szczęście ludzie są co raz bardziej świadomi, że pole dance jest po prostu dyscypliną sportową związaną z tańcem i akrobatyką.

A czy ty spotkałaś się, z którymś z wymienionych wyżej mitów?


Komentarze do wpisu (0)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl