Wersje językowe

DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATU OD KWOTY 300 PLN

  • revactiv@gmail.com
Jak wybrać szkołę do zajęć z pole dance? 0
20.jpg

Jak wybrać szkołę do pole dance?

Zastanawiasz się jak dokonać wyboru szkoły do pole dance? Przychodzimy z pomocą!

Tym, czym przede wszystkim powinnaś kierować się przy wyborze szkoły do pole dance jest to, w jaki sposób prowadzone są zajęcia. Oczywiście nie można pomijać kwestii wyglądu studia i tego czy jest czyste oraz zadbane. Jednak atmosfera na zajęciach i to, co wyniesiesz z zajęć jest najważniejsze. W końcu taki jest ich cel, prawda?

Instruktor to osoba, która staje się na zajęciach Twoim opiekunem i nauczycielem. To od niego zależy, czego się nauczysz i jakie zrobisz postępy w tym sporcie. Poniżej przedstawiamy cechy idealnego instruktora pole dance.

WYBÓR INSTRUKTORA NA POLE DANCE

Odpowiedni instruktor potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze figury i triki, a przeprowadzenie przez elementy techniczne nie sprawia mu trudności.

Każdy z nas jest inny, dlatego ważne jest również indywidualne podejście do klienta lub grupy, którą trenuje. Dobry instruktor umie ocenić, kiedy może „przycisnąć” kogoś, a w którym momencie powinien odpuścić.

ELASTYCZNOŚĆ

Jak już było wyżej wspomniane każdy posiada inne doświadczenie lub jego brak. Dlatego instruktor musi być elastyczny – nie może stosować jednej metody nauczania do wszystkich, dopasowanie programu do danej grupy lub osoby jest jednym z ważniejszych zadań instruktora. Dzięki temu, z pewnością nauczy Cię więcej i lepiej.

DOŚWIADCZENIE INSTRUKTORA

Zdarza się, że młodzi instruktorzy potrafią lepiej trenować i przekazywać wiedzę, niż Ci z większym stażem. Jednak instruktorzy, którzy mają większy bagaż doświadczenia mogą się podzielić cennymi radami. Przede wszystkim zwróć uwagę na osiągnięcia zawodowe instruktora i to, czy jest na bieżąco z aktualnymi trendami w pole dance.

Skoro poznałaś już najważniejsze cechy instruktora, którymi powinnaś kierować się przy wyborze szkoły/studia pole dance to teraz musisz ją tylko znaleźć. Jak? Najlepiej zrób research – popytaj osoby, które ćwiczą, znajomych albo po prostu wygoogluj i poczytaj opinie na temat danego instruktora czy szkoły. Życzymy owocnych poszukiwań! ☺

Komentarze do wpisu (0)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl